Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Pytanko o pewną wtyczkę :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Pytanko o pewną wtyczkę :)

    Zamieszczone przez Mast
    mam to samo..... i co w temacie?
    wlasnie ,wlasnie ... fachowcy do roboty :wink:
    Oj chyba bez dobregogrzeska sie nie obedzie

  • #2
    [O1] Pytanko o pewną wtyczkę

    Cześć wszystkim

    Mam krótkie pytanko związane z wtyczką którą mamy w okolicy zamka przednich drzwi od kierowcy. Jak wiemy dzięki niej działa centralny, opuszczanie szyb kluczykiem, pipczenie jak się zostawi światła włączone itp itd
    No i jest tak: zaczęły mi szwankować kabelki właśnie przy samej wtyczce przez co nie mam praktycznie dostępu do naszych szkodnikowych bajerów I tu mam pytanie: czy jest jakaś mozliwość rozbebeszenia tej wtyczki by poprawić kable? Czy lepiej kupić gdzieś takową wtyczkę nową, tudzież używaną, i dokonać przeszczepu?

    Komentarz


    • #3
      sproboj naprawic jezeli nic z tego nie wyjdzie, to przeszczep na dobra, moze byc uzywka z kawaleczkami kabli przylutowac i po sprawie, niemusze chyba tego pisac ale pamietaj zeby tak samo polutowc kolory kabli. A co do naprawy obejrzyj dokladnie wtyczke w srodku te bolczyki i bez roznicy czy typu damskiego czy meskiego maja takie "płetewki" aby trzymaly sie w srodku wtyczki jezeli uda sie je czyms cienkim i twardym zagiac do srodka bolczykow to bez problemu wyciagniesz je z tej wtyczki. Pozdrawiam i udanej naprawy. Troche moze nieskladnie ale mam nadzieje ze zrozumiale. :wink:
      Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
      Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
      A mówiła mama -
      "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
      http://campaign.scania.com/v8/

      Komentarz


      • #4
        Jak najbardziej zrozumiale Wiesz, koncepcję mam taką żeby powydzierać wszystkie końcówki i skrócić je o kilka cm i na nowo zainstalować. Tylko właśnie nie miałem pojęcia jak się do nich dobrać bo to robota pod mikroskop Ech.... w polonezie był łatwiej

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X